(093) 932-25-25
(096) 932-25-25
(066) 932-25-25

(093) 932-25-25
(096) 932-25-25
(066) 932-25-25

(093) 932-25-25
(096) 932-25-25
(066) 932-25-25

(093) 932-25-25
(096) 932-25-25
(066) 932-25-25

Illustration

ЗАСТОСУВАННЯ OLAPLEX

Olaplex не містить силіконів, сульфатів, фталатів, ДЕА (діетаноламіну), а також альдегідів і ніколи не тестувався на тваринах. Olaplex заново з'єднує дисульфідні зв’язки, зруйновані при будь-яких температурних, механічних і хімічних впливах на волосся.

Olaplex — це величезна перевага для стиліста і, що ще більш важливо, це перевага для клієнта. Застосування Olaplex дасть вам можливість працювати з волоссям ефективніше, ніж будь-коли раніше. Відчувши цей продукт, ви відкриєте переваги, які максимально проявляться саме у вашій роботі.

 • Як зібрати дозатор?

  Зніміть герметичну упаковку з флакона Olaplex No.1 Bond Multiplier | Концентрату-Захисту. Помістіть більш тонку частину дозатора у флакон і закрутіть його.
  Для використання зніміть верхню кришку з дозатора і м'яко стисніть флакон, відмірявши потрібну кількість продукту за допомогою поділок дозатора.
  Якщо ви відміряли більше, ніж необхідно, можна залишити надлишок в дозаторі до наступного використання.
  Зберігайте флакон Olaplex No.1 закритим і тільки у вертикальному положенні.

 • Догляд Активний Захист Olaplex

  Уход Активная Защита — лучший способ начать работать с поврежденными волосами. Уход Активная Защита — полная перезагрузка для волос, которая вернет их структуру к состоянию, когда волосы можно снова окрасить. Выполняется до и/или после любых услуг для волос. Рекомендован для всех типов волос от естественных до экстремально поврежденных окрашенных волос.
  Полезный совет: выполняя несколько этапов блондирования, рекомендуем использовать уход Активная Защита после каждого этапа.1. Приготовьте Защитный раствор Olaplex, смешав 1/2 дозы (15 мл) Olaplex No.1 Bond Multiplier | Концентрата-Защиты и 90 мл воды (лучше очищенной) в любом аппликаторе без распылителя. Защитный раствор Olaplex не предназначен для распыления.2. Пропитайте сухие волосы от корней до кончиков. При большом количестве средств для стайлинга или загрязнений на волосах можно предварительно вымыть их шампунем и подсушить полотенцем.3. Выдержите минимум 5 минут.4. Выдержите минимум 5 минут.Bond Perfector | Коктейль-Фиксатор, аккуратно расчешите волосы и оставьте для воздействия на 10–20 минут. Чем больше время выдержки, тем лучше результат.5. В завершение процедуры смойте, используйте шампунь и кондиционер или необходимый кондиционирующий уход.

 • Догляд Базовий Захист Olaplex

  Швидкий і простий догляд Базовий Захист Olaplex — прекрасний спосіб запропонувати додаткову послугу будь-якому клієнту, навіть з незабарвленими волоссям. Цей догляд допоможе зміцнити структуру волосся, зробить їх м'якими і слухняними. Догляд Базовий Захист Olaplex дозволить розширити меню послуг і ефективніше витрачати Olaplex No.2 Bond Perfector | Коктейль-Фіксатор.1. Нанесіть достатню кількість Olaplex No.2 (5-25 мл) на підсушене рушником волосся. Акуратно розчешіть і залиште для впливу на 5 хвилин.2. Не змиваючи, повторіть нанесення. Витримайте мінімум 5-10 хвилин.3. На завершення процедури змийте, використовуючи шампунь і кондиціонер або необхідний кондиціонуючий догляд.

OLAPLEX NO. 1 BOND MULTIPLIER
КОНЦЕНТРАТ-ЗАХИСТ

Освітлюючі склади і фольга

Зверніть особливу увагу на розмір мірної ложки в освітлюючій пудрі, яку ви використовуєте. Розміри ложки можуть змінюватися в залежності від виробника. Кількість Olaplex залежить тільки від кількості освітлюючої пудри без урахування оксиданта.1. Змішайте освітлюючу пудру і оксидант.2. Відміряйте потрібну кількість Olaplex No.1, використовуючи ділення дозатора на флаконі. 1/8 дози (3,75 мл) Olaplex No.1 Bond Multiplier | Концентрату-Захисту на 30−60 г освітлюючої пудри. 1/16 дози (1,875 мл) Olaplex No.1, якщо використовуєте менше 30 г освітлюючої пудри. При зовсім невеликій кількості пудри візьміть буквально краплю No.1.3. Змішавши освітлюючу пудру і оксидант, додайте Olaplex No.1 Bond Multiplier | Концентрат-Захист. Ретельно перемішайте отриманий склад.
Примітка!Після змішування додайте трохи освітлюючої пудри, якщо це необхідно для отримання бажаної консистенції.Якщо Вам комфортно працювати, збільшуючи оксидант або час витримки, коли це дозволяє якість волосся — ви як і раніше можете так працювати.Рекомендуємо змішувати порції не більше ніж по 60 г освітлюючої пудри.На будь-яку кількість пудри до 60 г не додавайте більше 1/8 дози (3,75 мл) Olaplex No.1.Використовуйте стандартні запобіжні заходи при роботі з освітлюючими препаратами.Якщо волосся пошкоджене — виконайте догляд Активний Захист перед освітленням та контролюйте еластичність волосся.
* Добре відомо, що освітлювачі можуть вступати в теплову реакцію з хлором і різними мінеральними речовинами на поверхні волосся. Подібні реакції викликані взаємодією освітлювачів з мінеральними речовинами. Намагайтеся контролювати наявність мінеральних речовин на волоссі, зробіть тест на окремій пасма при необхідності (без використання Olaplex). Якщо виникли реакції з активним виділенням тепла, негайно промийте волосся водою.

Освітлюючий крем та фольга

Додайте 1/8 дози (3,75 мл) Olaplex No.1 Bond Multiplier | Концентрату-Захисту на 45 г освітлюючого крему. Не використовуйте більше 1/8 дози (3,75 мл) Olaplex No.1, якщо необхідно більше 45 г освітлюючого крему. Краще приготуйте нову суміш.

Додайте 1/16 дози (1,875 мл) Olaplex No.1, якщо використовуєте менше 45 г освітлюючого крему або виконуєте балаяж або прикореневе освітлення з 45 г і більше освітлюючого крему.

Час витримки при освітленні

НЕ збільшуйте концентрацію оксиданта і час витримки.
Як завжди, час витримки обов’язково ВИМАГАЄ КОНТРОЛЮ. Використовуйте менше Olaplex при будь-яких труднощах з часом витримки або рівнем освітлення.

Тепло

Використання додаткового тепла можливо, якщо це допускає виробник барвника. Тепло прискорює будь-яку хімічну реакцію. Контролюйте результат кожні 3−5 хвилин, як зазвичай при тепловій дії. Уникайте впливу додаткового тепла, якщо волосся пошкоджене.

Балаяж, блондування і інші відкриті техніки освітлення

Додайте 1/16 дози (1,875 мл) Olaplex No.1 Bond Multiplier | Концентрату-Захисту на 30−60 г освітлюючої пудри для відкритих технік освітлення.
Додайте 1/32 дози (1 мл) Olaplex No.1, якщо використовуєте менше 30 г освітлюючої пудри. При зовсім невеликій кількості пудри візьміть буквально краплю No.1.
НЕ збільшуйте концентрацію оксиданта і час витримки.
Використовуйте Olaplex під час прикореневого освітлення. Пам’ятайте, що освітлюючий продукт контактує зі шкірою голови і використання оксидантів більше 6% (20 Vol.) може викликати дискомфорт і роздратування.
Як завжди, час витримки обов’язково ВИМАГАЄ КОНТРОЛЮ. Використовуйте менше Olaplex при будь-яких труднощах з часом витримки або рівнем освітлення.
Увага!* Не рекомендується використовувати оксидант більше 6% (20 Vol.) При блондуванні в прикореневій зоні.* Якщо Вам комфортно працювати, збільшуючи оксидант або час витримки, коли це дозволяє якість волосся — ви як і раніше можете так працювати.* Для більш впевненої роботи проведіть спочатку тест на невеликому пасмі волосся.
Якщо волосся пошкоджене, попередньо виконайте 1−2 процедури догляду Активний Захист Olaplex за кілька днів до фарбування. Детальний опис догляду Активний Захист Olaplex дивіться вище.

НАРОЩЕНЕ ВОЛОССЯ

Olaplex прекрасно зарекомендував себе при роботі з нарощеними волоссям будь-якого типу. Може використовуватися для будь-яких фарбувань, дозволених технологією вашого нарощування. Olaplex No.2 Bond Perfector | Коктейль-Фіксатор також застосовується для нарощеного волосся — з урахуванням стандартних запобіжних заходів для зон кріплення пасом. Ретельно промийте волосся шампунем після застосування Olaplex No.2.

ПРАВИЛА ДЛЯ ПЕРМАНЕНТНИХ ТА НАПІВПЕРМАНЕНТНИХ БАРВНИКІВ

Використовуйте 1/16 дози (1,875 мл) Olaplex No.1 Bond Multiplier | Концентрату-Захисту на 60−120 г будь-якого барвника, крім освітлюючих складів. Використовуйте 1/32 дози (1 мл) Olaplex No.1, якщо змішуєте менше 60 г барвника.

Використовуйте менше Olaplex при бу дь-яких труднощах з освітленням або покривною здатністю барвника. Використовуйте Olaplex No.1, тільки якщо плануєте витримувати ваш склад не менше 10 хвилин.

Не збільшуйте концентрацію оксиданта. Якщо фарбування складається з декількох етапів, використовуйте No.1 на КОЖНОМУ етапі, навіть якщо вони йдуть безпосередньо один за одним.

OLAPLEX З ЕКСПРЕС-ТОНУВАННЯМ (GLOSS, GLAZE)

При роботі з барвниками, час витримки яких становить менше 10 хвилин, не додавайте Olaplex в барвник. Використовуйте Захисний розчин Olaplex перед тонуванням. Для барвників з часом витримки більше 10 хвилин діють стандартні рекомендації.

ВИКОРИСТАННЯ ШАМПУНЮ ПЕРЕД ТОНУВАННЯМ

При будь-якій техніці фарбування з наступним тонуванням ви можете не змивати шампунем склад, в який був доданий Olaplex No.1 Bond Multiplier | Концентрат-Захист. Досить ретельно промити волосся водою — це зупинить хімічну реакцію.

Промокніть зайву воду рушником і нанесіть тонуючий барвник, можливо також з додаванням Olaplex No.1.

Якщо для вас важливо використовувати шампунь перед тонуванням, ви також можете це зробити.

OLAPLEX NO. 2 BOND PERFECTORКОКТЕЙЛЬ-ФІКСАТОР

Olaplex No.2 Bond Perfector | Коктейль-Фіксатор НЕ МАСКА і НЕ КОНДИЦІОНЕР. Він повинен бути змитий із застосуванням шампуню і кондиціонера.
Olaplex No.2 Bond Perfector | Коктейлю-фіксатор наноситься в середньому по 15 мл на 1 нанесення. Використовуйте достатню кількість в залежності від індивідуальних особливостей волосся (як правило, від 5 до 25 мл).
Olaplex No.2 Bond Perfector | Коктейль-Фіксатор — продукт кремової текстури з ретельно підібраних інгредієнтів, які доповнюють дію основного активного інгредієнта Olaplex в концентрації, необхідної для зручного і швидкого нанесення. Це другий етап системи Olaplex. Він наноситься прямо в мийці, відразу після останнього етапу фарбування. Підсилює і завершує дію Olaplex No.1 Bond Multiplier | Концентрату-Захисту, вирівнює структуру волосся.
1. Змийте фарбувальний або освітлюючий склад, не використовуючи шампунь. Виконайте тонування, якщо необхідно. Після обполосніть водою.2. Промокніть зайву воду рушником. Можна додатково нанести Захисний Розчин Olaplex мінімум на 5 хвилин для більш глибокого впливу. Не змиваючи, переходьте до наступного етапу.3. Нанесіть достатню кількість Olaplex No.2 Bond Perfector | Коктейлю-фіксатор (5−25 мл), акуратно прочешіть. Витримайте мінімум 10 хвилин. Чим довше час витримки, тим краще. Ви можете виконати стрижку на цьому етапі, використовуючи Olaplex No.2 як лосьйон для стрижки.4. На завершення використовуйте шампунь і кондиціонер або будь-який живильний / кондиціонуючий догляд, щоб створити необхідний тактильний і візуальний ефект.

OLAPLEX NO. 3 HAIR PERFECTOR
ЕЛІКСИР «ДОСКОНАЛІСТЬ ВОЛОССЯ»


Olaplex No.3 Hair Perfector | Еліксир «Досконалість Волосся» був створений на прохання клієнтів, які мріяли продовжити ефект від впливу Olaplex в домашніх умовах. Містить той же активний інгредієнт, що і професійні продукти Olaplex. Навіть укріплені і відновлені зв’язки в структурі волосся поступово руйнуються від щоденних термічних, механічних або хімічних впливів. Olaplex No.3 Hair Perfector | Еліксир «Досконалість Волосся» підтримує здоров’я волосся і зберігає їх силу, м’якість і блиск до наступного візиту в салон.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ДОМАШНЬОМУ ДОГЛЯДУ

Рекомендуйте клієнту наносити достатню кількість Olaplex No.3 Hair Perfector | Еліксиру «Досконалість Волосся» на вологе, підсушене рушником волосся. Час витримки — мінімум 10 хвилин. Для пошкодженого волосся — не змиваючи, нанесіть No.3 повторно мінімум на 10 хвилин. Чим довше час витримки, тим краще буде ефект.

Olaplex No.3 Hair Perfector | Еліксир «Досконалість Волосся» НЕ МАСКА і НЕ КОНДИЦІОНЕР. Він повинен бути змитий із застосуванням шампуню і кондиціонера. Рекомендується використовувати один раз в тиждень.

За необхідності можна використовувати частіше, без будь-яких обмежень.

OLAPLEX І ХІМІЧНА ЗАВИВКА

Виконайте завивку, як зазвичай, до етапу нейтралізації. Далі дотримуйтесь інструкції залежно від типу волосся.
Натуральне / фарбоване волосся1. Нанесіть нейтралізатор на кожну коклюшку.2. Відразу поверх нейтралізатора нанесіть на кожну коклюшку Захисний Розчин Olaplex з 1 дозою (30 мл) Olaplex No.1 Bond Multiplier | Концентрату-Захисту і 90 мл води, використовуючи будь-який аплікатор без розпилювача. Залиште на 10 хвилин.3. Акуратно зніміть коклюшки і ретельно промийте волосся водою.
Натуральне / фарбоване волосся з освітленим пасмами1. Нанесіть нейтралізатор на кожну коклюшку.2. Відразу поверх нейтралізатора нанесіть на кожну коклюшку Захисний Розчин Olaplex з 1 дозою (30 мл) Olaplex No.1 Bond Multiplier | Концентрату-Захисту і 90 мл води, використовуючи будь-який аплікатор без розпилювача. Залиште на 5 хвилин.3. Не змиваючи, знову нанесіть Захисний Розчин Olaplex на кожну коклюшку і залиште ще на 5 хвилин.4. Акуратно зніміть коклюшки і ретельно промийте волосся водою.
Сильно пошкоджене волосся1. Нанесіть нейтралізатор на кожну коклюшку. Витримайте 5 хвилин.
2. Промийте коклюшки водою і промокніть зайву воду рушником або серветками.
3. Нанесіть Olaplex No.1 Bond Multiplier | Концентрат-Захист в чистому вигляді на кожну коклюшку, залиште на 5 хвилин.
4. Не змиваючи, знову нанесіть Olaplex No.1 на кожну коклюшку і залиште ще на 5 хвилин. Акуратно зніміть коклюшки і ретельно промийте водою.

Застосування Olaplex завершує окислювальні процеси, і вам не потрібно чекати 48 годин, перш ніж використовувати шампунь і кондиціонер. Ми не рекомендуємо використовувати Olaplex No.2, щоб не збільшувати час проведення процедури хімічної завивки і уникнути обважнення створених локонів.

OLAPLEX З КЕРАТИНОВИМИ ПРОЦЕДУРАМИ

Використовуйте Систему Olaplex в поєднанні з послугами кератинового випрямлення або догляду. Подібні продукти розгладжують і запечатують кутикулу волосся. Застосовуйте Olaplex безпосередньо до кератинових процедур, щоб зберегти здоров’я і внутрішню структуру волосся перед створенням кератинового покриття.
1. Виконайте догляд Активний Захист, використовуючи Захисний Розчин Olaplex.
2. Використовуйте очищующий шампунь відповідно до рекомендацій виробника кератинового складу від 1 до 7 разів.
3. Продовжуйте процедуру як зазвичай.

OLAPLEX ТА ХІМІЧНЕ ВИПРЯМЛЕННЯ

Olaplex можна додати безпосередньо до складу для випрямлення на основі гідроксиду натрію (NaOH), в нейтралізуючий шампунь і / або виконати догляд Активний Захист перед застосуванням нейтралізуючого шампуню.
1. На 60−120 г складу для випрямлення додайте ¼ дози (7,5 мл) Olaplex No.1 Bond Multiplier | Концентрату-Захисту. Використовуючи менше 60 г складу для випрямлення, додайте 1/8 дози (3,75 мл) Olaplex No.1. Використовуйте менше No.1 для більш вираженого випрямлення.
2. Нанесіть на волосся і дотримуйтеся інструкції виробника випрямляючого складу.
3. Змийте водою і підсушіть волосся рушником. На цьому етапі ви можете значно посилити захисний ефект, виконавши догляд Активний Захист Olaplex. Нанесіть Захисний Розчин Olaplex з ½ дози (15 мл) Olaplex No.1 і 90 мл води, використовуючи будь-який аплікатор без розпилювача. Залиште впливати на 5 хвилин. Не змиваючи, нанесіть Olaplex No.2 Bond Perfector | Коктейль-Фіксатор і акуратно розчешіть. Залиште впливати мінімум на 10 хвилин.
4. Додайте ¼ дози (3,75 мл) Olaplex No.1 в нейтралізуючий шампунь.

 • Що буде, якщо я припиню використовувати Olaplex на пошкодженому волоссі?

  «Чи розпадуться створені хімічні зв'язки і приведе це знову до ламкості волосся?» Ми часто чуємо це питання, і відповідь одна: «Ні». Навіть якщо ви повністю перестанете використовувати Olaplex, створений ним захист збережеться.

 • Короткі правила роботи з Olaplex при фарбуванні

  1. Не подвоюйте кількість Olaplex No.1 Bond Multiplier | Концентрату-Захисту, аж до подвійного кількості барвника або освітлюючої пудри.
  2. Завжди змішуйте барвник або освітлюючий продукт з оксидантом перед додаванням Olaplex.

 • Що таке Olaplex?

  Формула Olaplex містить лише один активний інгредієнт. Він заново з'єднує і підсилює дисульфідні зв'язки, які відповідають за природну міцність, еластичність і силу волосся. Без силіконів, масел, сульфатів і альдегідів. Olaplex отримав кілька міжнародних патентів, які захищають створену формулу і підтверджують її унікальність.

Olaplex отримав кілька міжнародних патентів, які захищають створену формулу і підтверджують її унікальність.
Публікуйте фотографії зі своїми роботами в Instagram! Використовуйте хештег #OlaplexUA і #OlaplexUkraine, щоб ваші роботи побачили тисячі користувачів в соціальних мережах.