(093) 932-25-25
(096) 932-25-25
(066) 932-25-25

(093) 932-25-25
(096) 932-25-25
(066) 932-25-25

ЕФЕКТИВНІСТЬ OLAPLEX

Інноваційна технологія. Неперевершений результат

ЗАСТРАХОВАНО OLAPLEX

Продукти системи Olaplex містять активний інгредієнт, який працює на молекулярному рівні. Він з'єднує зруйновані дисульфідні зв’язки в структурі волосся, які руйнуються під час негативних хімічних, термічних або механічних впливів. Застосовуйте Olaplex як самостійний догляд для відновлення пошкодженого волосся або під час будь-якої салонної послуги для захисту від пошкоджень.

БУДЬ-ЯКЕ ФАРБУВАННЯ, БУДЬ-ЯКИМ БАРВНИКОМ, БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ ... БЕЗ ПОШКОДЖЕННЯ ВОЛОССЯ *

Olaplex — ваша впевненість в якості волосся і нові безмежні можливості в створенні ідеальних образів. Від модної фото-сесії до робіт будь-якої складності в салоні краси — реалізуйте свої ідеї, а здоров’я волосся гарантує Olaplex.

ЗАСТРАХОВАНО OLAPLEX

Всього два простих кроки кардинально зменшать пошкодження протягом кожного фарбування. Додайте Bond Multiplier No.1 | Концентрат-Захист No.1 після змішування з оксидантом в будь-який освітлюючий склад або барвник. Нанесіть Bond Perfector No.2 | Коктейль-Фіксатор No.2, як тільки змиєте склад водою. Використовуйте Olaplex в поєднанні з будь-якими послугами в перукарському залі:

Illustration

● Відновлююче лікування;● Фарбування;● Знебарвлення;● Балаяж і відкриті техніки освітлення;● Хімічна завивка або перманентне розгладження;● Кератинове вирівнювання;● Догляд за бородою та ін.Ви завжди отримаєте ідеальний результат та здорове волосся!

ЩО Ж ЦЕ ... OLAPLEX?

Формула Olaplex заново з'єднує і підсилює дисульфідні зв’язки, які відповідають за природну міцність, еластичність, силу і природний блиск волосся.

Olaplex отримав кілька міжнародних патентів, які захищають створену формулу і підтверджують її унікальність.

Всього один активний інгредієнт BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE. Він запускає хімічну реакцію іншим шляхом, з'єднує розірвані дисульфідні зв’язки і запобігає пошкодженню волосся.
Без силіконів, масел, сульфатів і альдегідів. Абсолютно не токсична технологія. Ніколи не тестувався на тваринах.

Працює до, під час та після хімічного впливу. Робить волосся значно міцнішим та сильнішим, ніж воно були раніше.

Це звучить як реклама, але досить подивитися роботи тисяч колористів c хештегом #Olaplex і #OlaplexUA в соціальних мережах, відгуки на професійних порталах та форумах по всьому світу. Це переконливіше будь-якої реклами.

ЯК ПРАЦЮЄ OLAPLEX?

Illustration

OLAPLEX ВІДНОВЛЮЄ 5 ВИДІВ УШКОДЖЕНЬ:

ХІМІЧНІ ПОСЛУГИ: фарбування, освітлення, хімічна завивка, кератинові послуги.
ТЕРМО ПОШКОДЖЕННЯ:
вирівнювання, щипці для завивки, застосування фена.
МЕХАНІЧНІ ПОШКОДЖЕННЯ:
розчісування, укладання за допомогою додаткових аксесуарів і розтягування мокрого волосся.
НЕГАТИВНИЙ ВПЛИВ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА:
сонце, вологість, екстремальні погодні умови.
ЗМІНИ СПОСОБУ ЖИТТЯ АБО ФІЗІОЛОГІЧНІ ЗМІНИ:
процес старіння, стрес або гормональні зміни.

КОМУ ПІДХОДИТЬ OLAPLEX?

Illustration

НАТУРАЛЬНЕ НЕФАРБОВАНЕ ВОЛОССЯ

Illustration

ПОФАРБОВАНЕ ВОЛОССЯМелірування, знебарвлення, різні техніки

Illustration

ПРЯМЕ ВОЛОССЯ

Illustration

ТЕКСТУРАХімічна завивка, перманентне випрямлення

Illustration

КУЧЕРЯВЕ ВОЛОССЯКучеряві натуральні, текстуровані

Illustration

НАРОЩЕНЕ ВОЛОССЯНакладні пасма, перуки

РЕЗУЛЬТАТ

ВАШІ КЛІЄНТИ ВІДЧУЮТЬ РІЗНИЦЮ

Olaplex — ваша впевненість і страховка, можливість вперше не шукати компроміс між збереженням здоров’я волосся клієнта і результатом фарбування. Ви побачите це вже після першого застосування Olaplex. Ваші клієнти помітять, якими м’якими, блискучими і міцними стали їх волосся, наскільки легше вони розчісується і піддаються укладанню кожен день, протягом тривалого часу.

МАКСИМАЛЬНИЙ ЕФЕКТ

Розкрийте безмежні можливості Olaplex, пропонуючи клієнтам повну концепцію сервісу в салоні — Систему Olaplex Concept. Рекомендуйте Систему Домашнього догляду Olaplex, щоб посилити і продовжити ефект після застосування Olaplex в салоні.

Illustration

Компактний асортимент засобів домашнього догляду — всього 7 продуктів дозволяють розвивати рітейл напрямок в салоні з раціональними інвестиціями в сток. Формули всіх продуктів для домашнього застосування містять в собі той же активний інгредієнт, що і професійні продукти Olaplex, пролонгують ефект після салонних процедур захисту та догляду і гарантують захист волосся від щоденних негативних впливів.

Також продукти з Системи Домашнього догляду Olaplex:● ідеально доповнюють один одного;● забезпечують комплексний догляд за волоссям та шкірою голови;● відновлюють пошкоджену структуру волосся;● дбають про колір фарбованого волосся та гарантують щоденний захист;● підходять для будь-якого типу і волосся в будь-якому стані.

РОЗКРИЙТЕ БЕЗМЕЖНІ МОЖЛИВОСТІ OLAPLEX ВЖЕ ЗАРАЗ