Shine bright. Захист та блиск тут і зараз.
Захист волосся від термічних та механічних пошкоджень життєво важливий для їх хорошого стану. Всі продукти OLAPLEX відновлюють пошкоджене волосся. У OLAPLEX є два спеціальних продукти, які допомагають зберегти здоров'я волосся при укладанні з термічними інструментами та без них.

Укладання волосся за допомогою OLAPLEX №6 незмивним крем-доглядом та OLAPLEX №7 відновлюючим термозахисним маслом гарантують, що волосся буде відновлено до більш здорового стану та отримає необхідну вологу.

OLAPLEX Nº.6 — це незмивний крем-догляд, який допомагає зробити волосся більш слухняними, завдяки запатентованій формулі для відновлення зруйнованих дисульфідних зв'язків в волоссі. Також він збільшує еластичність волосся за рахунок зменшення випадання. І продовжує час завивки до 72 годин. Ці переваги стають особливо очевидні, коли ви знаходитесь на відпочинку.

OLAPLEX Nº.7 — це термозахисне відновлююче масло, яке надає інтенсивний блиск, не ускладнює волосся, і захищає від ультрафіолетових променів.

Щоб отримати максимальний ефект, застосовуйте OLAPLEX №6 і №7 разом. Видавіть на долоню трохи незмивною крему OLAPLEX №6, додайте пару крапель олії OLAPLEX №7 і розподіліть по всій довжині волосся.
Чи потрібні мені OLAPLEX №6 і №7 при укладанні кучерявого волосся?
Так, OLAPLEX №6 і №7 допомагають зробити процес вашої укладки простішим та збереже ефект на 72 години, зробивши ваші природні кучері більш пружними і доглянутими.
Все літо я проведу на відпочинку, і буду робити легкі укладки, які повинні добре триматися при впливі сонця і морської води. Чи допоможуть мені продукти OLAPLEX №6 і №7?
Для захисту від високих температур обов'язково використовуйте OLAPLEX №7- відновлююче термозахисне масло, яке запобігатиме сухісті вашого волосся. А для довготривалої укладки до 72 годин, беріть з собою OLAPLEX №6 незмивний крем-догляд.
Для якого типу волосся можна використовувати №6 і №7?
OLAPLEX - це комплексна лінія, яка підходить абсолютно всім типам волосся, і допомагає зробити процес укладки простіше та швидше.
Компанія «Адамантика» — ексклюзивний дистриб’ютор бренду Olaplex в Україні
КОНТАКТИ
OLAPLEX натхненний ПРОФЕСІОНАЛАМИ ІНДУСТРІЇ КРАСИ. Підтверджений наукою
Olaplex для професіоналів
Залиште свої контакти і наш менеджер зв’яжется з вами для обговорення співпраці